------- ------- ------ ------
Artysta Fanclub Dzieła Wieści
 
Archiwum Wieści 
Stare, historyczne wiadomości

Strony podobne:
Wieści
Archiwum
Archiwum
Archiwum
Archiwum
Archiwum
Archiwum

Strony wyżej:
Strona główna

2001.04.06
W końcu pojawiło się długo oczekiwane demo MusicVR. Zajmuje ok. 6 MB, ale się tragicznie sciąga. Informacje o  innych adresach, spod których można sciągnąć te demo uzyskacie na naszej liście dyskusyjnej.

wszyscy sprawdzali :-)


2001.04.02
Sonic VR został przemianowany na Music VR. Nowy adres strony to http://www.musicvr.com. Demo będzie dostępne 6 kwietnia.
Chwilowo na stronie jest kilka małych obrazków i link do starego adresu.

Wojtek Kuśmierek za TubularNet


2001.03.13
Pojawiły się sygnały o nowej płycie Oldfielda. Nie będzie to nowy album, a składanka różnych utworów wchodyących w skład albumów Tubular Bells, wydanych zarówno przez Virgin jak i przez Warnera. Oczywiście - zgodnie z dzisiejszą modą - kawałki będą remasterowane

Wojtek Kuśmierek


2001.03.12
Strona Mike'a Oldfielda została ponownie zaktualizowana. Tym razem wyczekiwana przez wszystkich - wersja demonstracyjna tego, nad czym siedział przez ostatnie paręnaście miesięcy Mike.

Kamil Frankiewicz


2001.02.17
Strona Mike'a Oldfielda została zaktualizowana. Pojawił się nowy dizajn i nowe pliki - trzy nowe obrazki i jeden plik mp3. Można też troche poczytać o samym projekcie.

Wojtek Kuśmierek


2001.02.10
W Empiku, a może także w innych sklepach, pojawiły się płyty kompaktowe Tubular Bells w formacie SACD (Super Audio CD). Z informacji na okładce wynika, że format jest kompatybilny ze zwykłymi odtwarzaczami. Kosztuje to 59.99 PLN

Adam Skowroński


2001.02.04
Po raz kolejny uaktualniona została strona Mike'a - Sonic Reality. Tym razem jest to zmiana czołówki - intro w technologii Flash.

Tubular Net


2000.12.22
Sonic Reality - witryna Mike'a Oldfielda - została uaktualniona. Znajdują się na niej nowe grafiki, jeden nowy plik VRML i kilka filmów w formacie RealPlayera, w pewien sposób przybliżających ideę SR. Niestety, mimo posiadania dość pokaźnych rozmiarów dla modemowca (rzędu 1 MB), same animacje są dosyć krótkie i pozostaje niedosyt. Oprócz tych nowości na stronie znajdują się znane już kawałki muzyki w formacie MP3 i krótki filmik w MPEGu. Na stronie info pojawiło się trochę więcej tekstu.

Adam Skowroński


2000.12.19
Tubular Bells Mike'a Oldfielda zdobyło ósme miejsce w Trójkowej Liście Wszechczasów. Był to najlepszy debiut na liście. Dzięki wszystkim za głosowanie na Dzieło Mistrza.


Syn Pekki Pohjoli, pianista jazzowy Mika, wydał płytę, będącą zapisem sesji koncertowych w legendarnym, nowojorskim klubie "Blue Note". Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez znawców gatunku.
Mika Pohjola "Live At The Blue Note"
MikaMusic/Change Records 2000

Piotr Koperski


2000.12.07
Niedługo przedstawimy co dokładnie znajduje się na kasecie video z Art in Heaven oraz w albumie poświęconym temu wydarzeniu. Na razie - mamy je w rękach i  zamierzamy obejrzeć na najbliższym spotkaniu członków z okolic Warszawy - u Trzypiona, w niedzielę, 10.12.2000.


2000.11.24
Organizatorzy show noworocznego Art in Heaven zapowiedzieli wydanie książki o tej imprezie. Kasety video są już dawno, natomiast wersja DVD Art in Heaven ma się ukazać w styczniu 2001 roku. Mają chłopaki poślizg :)

www.oldfield.de


Uruchomiliśmy listę dyskusyjną pod adresem 4winds@oldfield.org.pl. Zapisujemy się na nią wysyłając maila bez Subjectu a z treścią SUBSCRIBE 4winds na adres listserv@oldfield.org.pl.

Adam Płaszczyca


2000.11.18
Dzięki ofiarności i bezinteresowności Wojtka Kuśmierka pojawiła się możliwość kupna fanklubowych kubeczków. Zainteresowanych odsyłam na tę oto stronę.

Wojtek Kuśmierek


2000.11.18
Na Tubular.Net pojawiła się informacja, jakoby Mike Oldfield miał wystąpić na koncercie we Włoszech, tym razem już chyba z okazji początku wieku.

Piotr Koperski


2000.11.5
Wróciliśmy na stary adres - możecie nas dorwać na http://mike.oldfield.org.pl/. Przy okazji zmieniamy szatę graficzną.

Adam Skowroński


2000.10.14
Troche późno, ale zawsze:

Oldfield znowu kiedyśtam uaktualniał swoją strone - znalazły się na niej, m.in. animacja w formacie VRML (kaktus) i filmik MPG pokazujący Oldfielda bawiącego się swoim dziełem. Wszystko wskazuje na to, że będzie to płatne. Pewnie wszyscy się zastanawiają, czty będzie to można kupić w jednym kawałku, np. na płycie CD.


Carole May - znana osóbka w światku internetowo-oldfieldowym, jak sama zawiadomiła - staje się sławna - napisała artykuł o Oldfieldzie, ale młodszym (Terrym).
Na Tubular Net Oliviera inwazja Rosjan - trzy czwarte wiadomości to od nich. a od nas nadal nic.
Trwa sprzedaż remasterowanych płyt Mike Oldfielda. Widziałem parę. Aż przykro się robi, kiedy się widzi, jak teraz niekompletna jest posiadana kolekcja, a na nowe, lepsze, kasy żal i brak. To co się daje zauważyć, to lepsza jakość okładek, chociaż, podobne są tylko z przodu. Z tyłu zwykle jest zmieniony układ i nic nie jest już takie same. Wydaje się, że najbardziej opłaca się kupować Five Miles Out, które było oryginalnie słabo jakościowo nagrane, Amarok i... chyba Heaven's Open.
Fanklub przymierza się do powrotu na stary adres - nie wiadomo kiedy to nastąpi, i chociaż dużo czasu minęło, niektórzy z nas jeszcze mają trochę nadziei, że się uda.

smucił: Adam Skowroński2000.07.25
Dzisiaj minęła pierwsza rocznica koncertu Mike'a Oldfielda w Katowicach. Stąd się wszystko zaczęło i mamy nadzieję, że Polska jeszcze nie raz będzie gościć Mistrza.

pamiętał: Kacper Kozicki


2000.07.8
Z przyjemnością informujemy, że jeden z Ojców Założycieli - Kayanis - stworzył swoją następną płytę i  obecnie gra koncerty w całej Polsce. Odbył się już koncert w Wiśle. Kto nie był niech żałuje. Następne będa w Poznaniu - 28 lipca 2000 i w Kwidzyniu, 18 sierpnia 2000. Zapraszamy.

Piotr Koperski


przygotowal: Wszyscy, 20.10.2008
-*Wieści*- -*Fanclub*- -*Artysta*- -*Dzieła*- -*Mapa serwisu*- -*Kontakt*-