Fanklub Oldfielda 
Strona główna części fanklubowej

Strony podobne:
Fanklub
Odnośniki
Prace fanów
Mapa serwisu
e-mail
Lista dyskusyjna -->
Działalność -->
Członkowie -->
Mike a Polska -->
Zdjęcia -->
Dołącz do nas -->

Strony wyżej:
Strona główna

Witamy w Krainie Południowego Wichru!

Na pewno chcielibyście wiedzieć kim jesteśmy, jak i po co utworzyliśmy Fanklub, co z tego mamy i co z tego możecie mieć Wy, oraz wiele innych, różnych, czasem błachych ale zawsze ważnych dla polskiego fana rzeczy. Mamy nadzieję, że strony południowego wichru pomogą wam odpowiedzieć na te pytania, rozwieją wasze wątpliwości a także zachęcą do wstąpienia w nasze szeregi. Jeśli znacie pytania, na które odpowiedzi nie znaleźliście możecie przysyłać je na adres OZów. Na pewno odpowiemy.

    Po co i jak powstał Fanklub
    Fanklub powstał po to, żeby zintegrować środowisko fanów Mike'a Oldfielda w Polsce. Pomysł został zasiany na koncercie w Katowicach, gdzie widok ośmiu tysięcy ludzi nasuwa refleksje: "Oni też kochają tą muzykę! Dlaczego każdy przyjechał tu na własną rękę? Dlaczego się nie znamy, kiedy łączy nas miłość do tej samej muzyki?". Parę ludzi, zamiast tak rozmyślać, zaczęło działać. Rozesłali listy i wkrótce wyłoniła się grupa ludzi, gotowych poświęcić swój czas na utworzenie i prowadzenie Fanklubu, tym bardziej, że takie kluby istnieją na świecie, a o polskim dotąd nie słyszeli. Tych jedenastu, co wykazali się największym zaangażowaniem dla sprawy, zostało szefostwem Fanklubu i nadało sobie tytuł Ojców Założycieli, w skrócie OZów. Tutaj możecie się dowiedzieć więcej o każdym z nich. Postanowili nieść kaganek sztuki Oldfielda w Polskę. Czy im się to uda? To zależy od Was!

    Jak mogę przyłączyć się do Fanklubu
    Jest to bardzo proste. Dokładne informacje na temat przystąpienia uzyskasz na stronie Dołącz do nas!, formularz przystąpienia znajdziesz na stronie Formularz a  o tych co już przystąpili możesz sobie poczytać na stronie Czlonkowie.

    Co mogę zrobić dla Fanclubu
    Dużo dobrego. A na początek możesz umieścić banner na swojej stronie. Banner wygląda tak:

Banner fanclubu

A kod pozwalający na umieszczenie go na stronie wyglada tak:
<center><a href="http://mike.oldfield.org.pl/">
  <img src="http://mike.oldfield.org.pl/gr/banner.gif"
  width=400 height=50 alt="Fanklub Mike'a Oldfielda - Cztery Wichry">
</a></center>

    Co ma zamiar robić Fanklub
    Fanklub ma zamiar przede wszystkim zaistnieć. Zdajemy sobie sprawę, że w  tej chwili nie ma ruchu fanowskiego Oldfielda w Polsce i że z tego faktu wynikają przykre konsekwencje, takie jak np. brak singli promocyjnych na rynku itp. Poza tym chcemy działać. Organizować wyjazdy, zloty, akcje głosowania na listach przebojów i inne rzeczy, które może nie wymagają wielkiego wysiłku, ale dają wiele radości, wymieniać się informacjami, zarówno między sobą, jak i z całym światem.

    Co Fanklub już zrobił?
    Ponieważ skontaktowaliśmy się wszyscy przez Internet, zaczęliśmy od ustalenia sposobu komunikacji. Dosyć szybko założyliśmy mail-listę. Więcej informacji o liście mailowej znajdziesz na stronie Lista

    Oprócz tego zorganizowaliśmy już zlot OZów w Warszawie i wyjazd do Berlina na koncert milenijny. Wszystkie szczegóły na temat naszych działań możesz poznać na stronie Działalność. Zapraszamy!

    Co z tego mamy
    Satysfakcję! I kupę roboty. Nie czerpiemy z tego profitów, ale nie wyobrażacie sobie jak przyjemnie jest pojechać na koncert do Berlina, z przyczepionymi identyfikatorami: "Four Winds: Polish Mike Oldfield Fanclub", poznać ludzi znanych w światku Oldfieldowym takich jak posh! i Carole :). I co najlepsze - fan nie musi być tylko biernym obserwatorem działań Fanklubu. Może się czynnie do nich włączyć, i także przeżywać takie chwile uniesień. Na co czekasz?


przygotowal: Adam Skowroński,Łukasz Wierzbicki, 20.10.2008
-*Wieści*- -*Fanclub*- -*Artysta*- -*Dzieła*- -*Mapa serwisu*- -*Kontakt*- -*English*-