TBoFW - Czerwiec 2001 
Najlepsze teksty z czerwca 2001

Strony podobne:
The Best of 4W -->

Strony wyżej:
Lista dyskusyjna -->
Działalność -->
Fanklub -->
Strona główna

The best of Four Winds
Czerwiec 2001MUZYKA

[OFF-TOPIC]            "Nie wiecie dlaczego, jak na stronie Empiku się wpisze hasło "Oldfield" to jest link także do tej strony?"

Fajny link, nie powiem, otworzył mi się jakiś pornos za 34,90 zeta... Mike tam gra czy co? I na gitarze czy na fujarze?

Drogi


Swego czasu w jednym ze sklepó muzycznych poprosiłm sprzedawcę aby pokazał mi co ma z Pink Floyd. No to sypnął mi na ladę co nieco płyt, a wśród nich Oldfielda. Pytam się, że to mnie nie interesuje. A on mi na to, że to przecież solowa płyta jednego z członków PF. Nie chciałem mu już tłumaczyć, że jest w błędzie...

[Forward z listy Pink Floyd]


Mike'owi zadano moje pytanie! Po polsku znaczyło tyle: który z koncertów z then&now tour był wg ciebie najlepszy? A Miki na to: Art in Heaven. Ręce opadają. Przecież to nie było then&now. A ja już śniłem - "hmm... It was katowice"...

Bazylia


Czy nie wydaje wam się, że Miki czasami trochę przesadza z aranżacjami i przez to jego utwory tracą tę niepowtarzalną magię, którą mają na początku? Przecież nasz guru prawie wszystko komponuje brzdąkając sobie na gitarze a dopiero później zastanawia się, co by tu dodać, żeby nie było nudno. No i pojawiają się jakieś piszczałki, cyfrowe procesory dźwięku itd., itp. Często przez to znika początkowy urok. Wiem, że TB to dzieło symfoniczne, wiem, że Mike zamierza niebawem dodać do niego partie orkiestrowe. Ale mimo wszystko ja osobiście wolałbym, aby w jego muzyce nadal krolowała niepodzielnie gitara. Tylko wtedy można w pełni dostrzec jak cudowne to melodie, jak wspaniała różnorodność.

Tomek Fortuna


W www.audiogalaxy.com znalazłem oprócz orkiestrowej wersji Hergest Ridge coś, co wygląda na dzieło Terry'ego Oldfielda a nazywa się De profundis. Moim zdaniem jest to piękny kawałek i będę musiał przyjrzeć się dokładniej działalności Terry'ego. Kiedyś czarowała mnie jego muzyka do serialu "Wyspa Skarbów", może czas na poznanie reszty? Chodzi oczywiście o empetrojki, więc zgodnie z prawem oczywiście z obrzydzeniem je skasuję (ale jak będę miał na to ochotę).

Trichter


Jak się ostatnia płyta jaką wydał nazywa Otwarte niebiosa to ma to być jawny symbol, że fajnie mu tam [w Virgin] nie było.

Flegmus


U nas z Ogólniaku był fizyk który lubił sobie posłuchać Mike'a w czasie lekcji. Szedł na zaplecze i włąc0zał np. TB albo co tam miał pod ręką (a miał tego sporo) i ściszał do bardzo niskiego poziomu - klasa musiała być tak cicho aby on mógł sobie dobrze słyszeć. Niezły pomysł na utrzymanie ciszy, nie? Niestety nie miałem z nim lekcji... chlip...

Chris B.


The Millenium Bell powinno zamiast Heaven's Open kończyć etap u Virgina. Szmelc, kicha, komera itd. To ma być Oldfield. Jak się zmieni z np. Ommadawna na TMB to tak jakby z Chopina na disko w polu albo jak z Porshe do furmanki!!! Lepiej aby Mike zapomniał o tego typu nagraniach i niech bierze się za coś poważniejszego.

Michał Janiak


Mike w jednym z wywiadów przyznał, że Platinum nagrał po otrzymaniu sygnału, że konto bankowe swieci pustką... mówił też, że na tej płycie połączył ze sobą różne kawałki w stylu punk, disco i rocka. Wyszło mu jednak to znakomicie... słucham tej suity już ze 20 lat i myślę, że nic nie straciła na wartośći. Jak On pięknie męczy te przejscia! I ten klimacik rodem z podziemnej kopalni cyklopów!

Di Key

OFF-TOPIC

[MUZYKA]           - Czy Kacper Kozicki w końcu przedstawi mi swoją wizję Dyskografii?
- Czy Kacper Kozicki w końcu odda mi Elements?

Tytus


"Biuro Reklamy Solus [Drukarnia - Sitodruk - Tampodruk]"

Druk na tamponach?

Katz


"Mariusz Slawski napisał"

Ten gość jest niesamowity! Widzieliscie - wali multimaile też do Niedźwieckiego i Kaczora...

Martin Mariner


"Postanowiłem uruchomić SMSowy serwis Oldfieldowy."

A czy bedzie można głosować kto opuści Fanklub?

Tytus


Nie ma piratów w naszym kraju, co wy panowie?

Di Key


Myślę, że cierpisz na kompleks niższości użytkownika kiepskiego softu.

Trzypion


Masz kulawy, niezgodny z normami program pocztowy. Gówno płacisz, gówno masz i gówno widzisz.

Trzypion

NASTĘPNE


przygotowal: Łukasz Jedynasty, 20.10.2008
-*Wieści*- -*Fanclub*- -*Artysta*- -*Dzieła*- -*Mapa serwisu*- -*Kontakt*-