TBoFW - Listopad - Grudzień 2001 
Najlepsze teksty z listopada i grudnia 2001

Strony podobne:
The Best of 4W -->

Strony wyżej:
Lista dyskusyjna -->
Działalność -->
Fanklub -->
Strona główna

The best of Four Winds
Listopad - Grudzień 2001MUZYKA

[OFF-TOPIC]            A co do Michałka, to jakoś ostatnio nic nowego do kolekcji mi nie doszło... Nie wiem co nastepne kupić... Chyba jednak padnie na Islands albo na Platinum (na pewno nie Incantations, gdyż mnie drażnią.

mANDI


Odrabiam sobie lekcje i jak zwykle puściłem sobie jakąś spokojną muzyczkę - tym razem Hergest Ridge. Tak się wsłuchuje i wsłuchuje i gapię bezsensownie na ścianę... Boże!!! Jaka ta muzyka jest piękna!!! Jaka refleksyjna. Prawie płakać mi się chce. Dzieki kilku nutom do głowy wpadają mi dziwne rzeczy. Nagle jakby świat dookoła staje się inny, potężniejszy, dziwniejszy, tajemniczy. Nie wiem dlaczego tak jest ale ta muzyka oddziałowuje na jakąś zamkniętą na codzień część mózgu... Nie mam pojęcia jak moi rówieśnicy mogą słuchać jakiś hip-hopów czy czegoś takiego.
I z odrabiania lekcji wyszła mi wielka chwila zadumy.

Flegmus


Lepiej się nie przyznawaj, ze nie przepadasz za Ommadawn!!!

Flegmus [do ZbeeGina]


To ja w Radiu Zet usłyszałem kiedyś coś podobnego na temat Man In The Rain. Prowadzący program powiedział, że za chwilę piosenka Man In The Rain w wykonaniu Mike'a Oldfielda i Maggie Reilly.

Robiq


Słucham sobie radia Zet, programu "Dzwonię do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie". J. Weiss dzwoni do firmy LG Electronics w Warszawie, coś tam gada, przełączają go do innej osoby, leci muzyczka... a tu... Muse...

Chris B.


"... zwrocę się do Tytusa, jako jedynego znanego mi posiadacza TB 25th Anniversary. Czy możesz się przysłuchać 25-tce i TB zwykłemu innemu bardzo dokładnie. Podobno 25-tka jest odwrócona? A objawiać by się to miało, że to co w zwykłej wersji jest w lewym kanale, to w 25-tce jest w prawym?"

Najpierw jak sprawdzałem, to się okazało, że nie do końca włożyłem jacka do gniazda i miałem mono, a potem jak sprawdziłem już z dobrze włozonym, to się okazało, że w okolicach 6'30" TB part 1 na obu płytach mocniej gra w tym samym uchu.

Tytus

OFF-TOPIC

[MUZYKA]           Wszystko przez takich buraków jak ja...

Drogi


Nie internet, ale Internet (pomijając fakt, że początek zdania, to i tak pisze się z dużej litery).
To tak a propos Mike'a.

Bazylia


Sam nie wiem... Na razie jestem...

mANDI


"Czy ja nikomu z obecnych nie pożyczałem stroboskopu?"

Nikomu z obecnych - nie. Ale fajnie przy nim tańczyło wczoraj na imprezie z jednym z nieobecnych.

Kamillo


No i mamy McStronę.

Trzypion


A że samolot lata zauważyłeś?

Tytus

NASTĘPNE


przygotowal: Łukasz Jedynasty, 20.10.2008
-*Wieści*- -*Fanclub*- -*Artysta*- -*Dzieła*- -*Mapa serwisu*- -*Kontakt*-