TBoFW - Luty 2002 
Najlepsze teksty z lutego 2002

Strony podobne:
The Best of 4W -->

Strony wyżej:
Lista dyskusyjna -->
Działalność -->
Fanklub -->
Strona główna

The best of Four Winds
Luty 2002MUZYKA

[OFF-TOPIC]            Tak sobie myślę co chciałbym, że Mike zrobił... I chyba najbardziej chciałbym, żeby zagrał koncert... AMAROKA! Wyobrażacie sobie? Bo ja zawsze kiedy tego słucham - wszystko na żywo, w 100%, mnóstwo ludzi, chórki, gitarzyści, bębny, piszczałki, cios w twarz... To byłby czad! Kiedyś próbowałem sobie wyśnić, ale się nie udało.

Sheben


"A kaszankę z grilla lubisz?"

Nie bardzo, podobnie nie lubię smażonej z cebulką. Za to lubię dwie piosenki z Heaven's Open, No DreamGimme Back, po latach zapuściłem sobie ostatnio i posłuchałem z przyjemnością. Potem jeszcze ConflictQE2, którego również wieki nie słyszałem, a podany na cały regulator smakuje wybornie...

Katz


Faktycznie, Maggie, Anita i Pepsi to odkrycia Mike'a. Co do Miriam Stockley to trzebaby się trochę zastanowić. Jestem fanem jej samej, jej głosu - pewnie nikomu nie jest obcy projekt pana Jenkinsa "Adiemus", czy "grupa" Beautiful World... Miriam swój pierwszy album solowy wydała w 1992 roku, więc nie da się powiedzieć, że to Mike ją wylansował (tak samo nie da się powiedzieć, że Peter Gabriel wylansował Elisabeth Fraser, śpiewającą przecież na jego ostatniej płycie).

Sheben


Zawsze szanowałem Beksę, jego atykuły, felietony, audycje... Ale z całym szacunkiem, muzyka Oldfielda nigdy nie była jego domeną i na szczęście wiele się nią nie zajmował... On miał swój cały ten gotyk, poza tym King Crimson, Fisha, Floydów i mnóstwo innych...

Katz


Swego czasu należałam do sportowej drużyny harcerskiej - w zimie jeździliśmy na łyżwach, a w lecie tańczyliśmy. Nasza drużynowa wymyślała różne ciekawe układy choreograficzne i pamiętam, że duzym powodzeniem cieszył się nasz układ do muzyki Oldfielda właśnie. A konkretnie do fragmentu końcowego czwartej części Incantations. Nazywaliśmy ten układ pieszczotliwie "Dzwoneczki" i był bardzo udany.

Kasiania


Oldfielda po raz pierwszy usłyszałem na mocno zakrapianej imprezie jakieś 10 lat temu i od razu z początku mi się podobała Monlight Schadows. Potem już usłyszałem inne wspaniałe piosenki Oldfielda. Do tej pory kocham większość z nich, a szczególnie dyskotekowe przerubki. Nie podobają mi się albumy bez śpiewania, ale wiem, że jako fan muszę je mieć, więc trzymam je w mp3 - może ktoś ma w mp3 kawałek Tubular Bels, drugą część, bo moja jest urwana pod koniec utworu (ok 10 min). A przy okazji - w ogole nie rozumiem, po co wydawać album który ma 2 utwory po 12 minut (Part One 12'19", Part Two - 10 do 12 min) i jeszcze się wszyscy zachwacają. Ludzie! Przecierz 24 minuty to jest 1/3 całej płyty? Kto to kupuje? Z chęcią się powymieniam innymi mp3 naszego idola, jeśli macie na to ochotę.

Adam Skowroński

OFF-TOPIC

[MUZYKA]           Umów się z nim w ruchliwym miejscu, np. pod rotundą, gdzie w razie co będziesz mogła krzyczeć o pomoc (krzycz Pożar). Z Trzypionami nigdy nic nie wiadomo.

Tytus [do Kasianii]


Nie mam zielonego pojęcia....

Trzypion


Kurczę... tak swoją drogą już nie pamiętam kiedy ostatni raz jadłem dobrą kaszankę... Marzy mi się stara dobra wiejska kaszanka, a to co można dostać w sklepach mięsnych to czysta profanacja...

Katz


Na Mazurach - choć to daleko od Śląska - jest super kaszanka, wiejska właśnie (kiedyś prababcia mojej kuzynki robiła tak pyszną kaszankę, że do dziś wspominam smak tej potrawy z łezką w oku).

Sheben


"Tytus, do wieści to, leniu jeden!"

Odśwież sobie cache w przeglądarce a potem się czepiaj, bałwanie!

Tytus [do Bazylii]


O co chodzi z tym zawijaniem?

Kasiania


Napisz może, jakie w kolejności klawisze ma wciskać zwykły użytkownik telefonu stacjonarnego.

PrezeS

NASTĘPNE


przygotowal: Łukasz Jedynasty, 20.10.2008
-*Wieści*- -*Fanclub*- -*Artysta*- -*Dzieła*- -*Mapa serwisu*- -*Kontakt*-