TBoFW - Kwiecień 2002 
Najlepsze teksty z kwietnia 2002

Strony podobne:
The Best of 4W -->

Strony wyżej:
Lista dyskusyjna -->
Działalność -->
Fanklub -->
Strona główna

The best of Four Winds
Kwiecień 2002MUZYKA

[OFF-TOPIC]            Tak właśnie słucham pewnej fińskiej grupy, pewnie co poniektórym znanej, mianowicie NIGHTWISH. Przesłuchałem na razie jeden album, Wishmaster, a teraz zasłuchuję się rewelacyjnym Angel Fall First... Hmmm, mniut w uszach! W dodatku to ich debiutancki krążek... i taka dygresja, że kilka nutek znałem już wcześniej dzięki N.K. Kayanisowi.

Sheben


"Tiaaa, ale pamiętacie pierwszą track-listę do The Millennium Bell? Też było jakieś "reprise". Co wyszło - wiemy."

Nie kracz, nie kracz, bo wykraczesz i potem się okaże, że płyta [Tres Lunas] trwa 40 minut, w co drugim kawałku jest beat, a w co trzecim cytat fortepianowy z Tubular Bells...

Katz


Radiowa Trójka pięknie Wielkanoc przywitała. O północy, z soboty na niedzielę wielkanocną polaciała wiązanka In the Beginning + Let There Be Light + Supernova.

Sheben


Tlenu [w Trójce] bardzo mi szkoda. Ciekawy jestem komu ta audycja aż tak przeszkadzała, że całkowicie wywalili ją z ramówki. [...] Zamiast tego, słyszałem/czytałem gdzieś, że ma być nowa audycja z "muzyką klubową". Niech nazwą ją "Studio Czad - El-muzyka dla czujących i wrażliwych inaczej"...

Maciej Wachowiec


Moi "koledzy" z klasy nie chodzą na bazary... "Koledzy" słuchają tej samej muzyki i wszyscy od siebie kopiują. To jest tragiczne, ale jak taki standardowy nastolatek zobaczy płytę za 25 zł to jest to dla niego zdzierstwo więc woli pożyczyć od kolegi kopię kopii kopii (itd.) i przegrać sobie w kosztach 2,5 zl + prąd (opł. dot. rodziców).

dr. Flegmusinski


Jak puszczałem kiedyś kawałki z Five Miles Out to po audycji padło pytanie, czy to na pewno jest legalna kopia... chodziło o fatalną jakość.

Sheben


Może lepiej w ogóle nic nie kupować... Za 20 lat wydadzą pack z jednym dyskiem w formacie SuperHyperDVD z całą dyskografią Oldfielda za jedyne 10 euro.

Flegmus
Kilka słów o To Be FreeGłupio być fanem gostka, który wszystko co dobre już wymyślił a teraz pieprzy się z badziewiem.

Tytus


Kurwa! Britnej rządzi. Płakać się chce. Jest to utwór wybitnie kreowany na hit. Ale gówniany. Czy dzisiaj nie jest czasami 1 kwietnia?

Tytus


Sciągnąłem, wysłuchałem, łączę się w bólu...

Trichter


Wiem, że to co napiszę poniżej nie będzie zbyt mądre, ale CO TO KURWA JEST?! To ma być muzyka?! Nastawiłem się komercjyjny hiciorek, ale to się da opisać, koszmar, kaszanka jakieś w życiu nie słyszałem... I to zrobił Odfield? Na to czekaliśmy? [...] Pamietacie czyj fanklub zakładaliśmy? Wspaniałego muzyka, który ostatnio zrobił bardziej komercyjną płytę TB3, nieco słabszy album Guitars... czym to jest teraz fanklub? Legendy człowieka, niegdyś wspaniałego muzyka, który zeszmacił się do reszty próbując naśladować Britney Spears i inne jej podobne (szczerze mówiąc - nieudolnie).

Sheben


Są dzwony, jest dicho, jest pop...ularność dla Tres Lunas - albumu być może całkowicie innego od singla (tak jak np. TB3 od Man in The Rain).

Tytus


Jak teraz będę się czuł włączając np. Ommadawn? Oldpiard zdaje się kiedyś powiedział, że nie słucha swoich poprzednich płyt, może jednak powinien? Jakby Go gdzieś zamknąć na tydzień o chlebie i wodzie z odtwarzaczem i kolekcją jego starszych płyt? Myślicie że podziała?

Tomek Kowalczewski


W pokoju nade mną ktoś słucha Oops, I did it again Britnejki. Może zrobię im konkurencję?

Sheben


Ergh.... Nie wiem. To jest nic. Na pewno nie można sądzić po tym reszty albumu. Sądzę, że to taki Man in the Rain. Ale kawałek bardzo nijaki, choć może tym razem uda się nim wypromować płytę...

Bazylia


Spokojnie. To jest singiel. Singiel to nie album. Poczekajcie, posłuchacie, ocenicie. Jak na razie przesłuchalem ten singiel z 10 razy, łatwo wpada w ucho, tekst zupełnie jak z Earth Moving, aranż w stylu Sunlight. W sumie w sam raz do radia na lato. I chyba o to miało chodzić w singlu...
Coż, a jeśli album okaże się na tym samym poziomie to wtedy dopiero będzie można zacząć płakać.

Katz


Dochodzą mnie słuchy, że premiera To Be Free w radiu Zet w poniedziałek o 13:00. Nie sprawdzałem, bo nie słucham Zetki.

Katz Kozicki co ma małe cycki

OFF-TOPIC

[MUZYKA]           Zauważyliście, że na stronie Oldfielda, jak się myszką najedzie na jego postać, to mu się oczy robią niebieskie?
Świnia, ściąga.

Tytus


Kurcze, dopiero ściągam pocztę i co widzę... Podobno lecę na Trzy Księżyce... piszę coś o barze... i ni cholery nie rozumiem skąd wziął się 555 w Gdańsku...
Chyba za dużo piję...

Katz


Wiem, że wszyscy zajęci, bądź to nauką, bądź to oczekiwaniem na dzidziusia, bądź to na wzwód...

Sheben


Ale ja jestem cham i prostak i czasem nie kojarzę.

Bazylia


"Bo kiedyś dałem się zrobić w konia, wlazłem na jakąś strone z cracami do gier i nabiło mi na 1000 zł."

Nie z crackami, tylko z golymi pannami, nazwijmy rzeczy po imieniu.

Robson [do MC]

NASTĘPNE


przygotowal: Łukasz Jedynasty, 20.10.2008
-*Wieści*- -*Fanclub*- -*Artysta*- -*Dzieła*- -*Mapa serwisu*- -*Kontakt*-