Muzyka - Październik 2000 
Najlepsze teksty z października 2000

Strony podobne:
The Best of 4W -->

Strony wyżej:
Lista dyskusyjna -->
Działalność -->
Fanklub -->
Strona główna

MUZYKA
Październik 2000

"Korzystając z okazji, wiesz może gdzie można dostać album Incantations?"

W Empiku koło płyt Kayanisa leży...

Trzypion


Oglądałem sobie stoisko z syntezatorami i wieżami stereo, gdy nagle zza sąsiedniej ściany dobiegły mnie znajome dżwięki... Aż nie chciało mi się wierzyć! Ale słucham dalej... Tubular Bells! Cóż, myślę sobie, pewnie jak za dawnych czasów używają płyty do pokazywania możliwości sprzętu grającego...

Tytus


Pij mleko od krowy, gdy na kubku jest dzwonek rurowy.

Koper


Ostatnio spotkała mnie taka niespodzianka. Wsiadłem sobie to tramwaju, wlożyłem słuchawki do uszu, włączyłem diskmena i usłyszalem początkowe dźwięki z Tubular Bells. Słucham, słucham i nagle sobie zdałem sprawę, że w diskmanie mam QE2. Po chwili zlokalizowalem źrodło TB - motorniczy. Z radości, nie słuchałem już dalej swojej płyty, ale oddalem się kontemplacji muzyki dobiegającej z kabiny motorniczego.

Tytus


Jak mogłeś nie zagadać motorniczego!?!?! Może by cię wpuścił do kabiny!!! Pomyśl sobie tylko jeśli byś go dobrze zabawił to może by ci dał włączyć kierunkowskaz albo nawet dryndnąć sygnałem!!!!

Koper


A ja sobie jechałem linią 171. I jakt tu nagle nie ryknie z kabiny kierowcy Far Above Clouds! Aż autobus niemal Far Above Clouds poleciał... Zdaje się, że mamy swoich ludzi w transporcie miejskim.

Bazylia


Myślę, że muzycy studyjni, czy sesyjni jak ich tam zwać, pracują na wielu frontach i w wielu projektach brali udział. Pokusiłbym się o tezę, że to nawet producenci mają swoich ulubionych ludzi, nie tylko pierwszorzędni artyści dobierają sobie ludków. Dla mnie takim przykładem jest wam wszystkim znany i kochany Simon Phillips (niech tylko mi ktoś powie, że nie lubi jego czadu na Crises, to polanem...).

Koper


"Carole mówi, że Mike wyjechał na wakacje."

No to do wieści z tym! Gdzie wyjechał, na ile, z kim, co tam robi, z kim robi, za ile, co je na śniadanie, co robił u hydraulika itd.

Bazylia


NASTĘPNE


przygotowal: Łukasz Jedynasty, 20.10.2008
-*Wieści*- -*Fanclub*- -*Artysta*- -*Dzieła*- -*Mapa serwisu*- -*Kontakt*-