TBoFW - Maj 2001 
Najlepsze teksty z maja 2001

Strony podobne:
The Best of 4W -->

Strony wyżej:
Lista dyskusyjna -->
Działalność -->
Fanklub -->
Strona główna

The best of Four Winds
Maj 2001MUZYKA

[OFF-TOPIC]            Sally, Terry i Mike w jednym stali domu, a potem się rozstali...

Kamillo


Wszystko się może w życiu znudzić... ukochana dziewczyna, ukochana muzyka, ulubione jedzenie.... Ale muza MO jest jednak w pewnym sensie wieczna, dlatego tak uważam, bo słucham jej już ponad 20 lat! Były momenty, że już mnie nie rajcowała ale minęło pól roku... rok... jak np. nie słuchałem Incantations... i pewnego dnia MUSIAŁEM do tego wrócić!

Di Key


Pamiętam, jak po dwóch latach przerwy w słuchaniu zakupiłem sobie Platinum na CD... było to jakieś 3 lata temu... Swoisty urok i dynamika tej płyty nie zgasły... pełny radości podkręciłem gałkę wzmacniacza. Zapomniałem że jestem w sklepie a prawa kolumna wisi na półce nad drzwiami wejsciowymi i dopiero jak bas tytułowej cześci suitki spowodował rezonas, oprzytomniałem, ponieważ kolumna spadła 2 metry poniżej...

Di Key


Oceny dziennikarzy po koncercie mogą być nieco zaniżone, gdyż nasz kochany Mickey wypiął się na towarzystwo i nie pojawił się na konferencji prasowej. Z tego co pamiętam, to Rogowiecki nawet lubi Mike'a; mam fragment rozmowy Rogowieckiego z jakąś panią z "2" sprzed retrasnmisji TB2 Edinburgh, gdzie wyraża się o nim pozytywnie, wysmażył bardzo pozytwną (o dziwo) recenzję TMB.
Natomiast Brzozowicz nie bardzo słuchał Mike'a i/lub nie lubi po prostu tej muzyki. Powtarza tylko obiegowe opinie. Bo Voyagerowi można np. zarzucić, że jego połowę stanowią kompozycje nieoldfieldowe (o czym p. Brzozowicz nie wspomniał), ale nie to, że to to samo co TB.

Bazylia


Najlepiej ujął to kiedyś Kazik w piosence "12 groszy": "Scyzoryk, scyzoryk, tak na mnie wołają, Rogowiecki i Brzozowicz co się na muzyce znaja"...

Katz


Po koncercie razem z moją żoną Anią staliśmy przy turystycznym stoliku rozłożonym przy wozie transmisyjnym Trójki i rozmawialiśmy z Kaczorem i innymi fanami. Kaczor nawet dał nam wejść na antenę. A potem wsiedliśmy w naszego czerwonego rumaka 1300ccm i jadąc "when the night's on fire" słuchaliśmy audycji.

Koper


Qrde, zaczynam myśleć, że dałem doopy na koncercie, bo nie byłem przy żadnym stoliku ani nie spotkałem Mike'a.

Katz


Pamiętacie jak zadzwonił gość, który stwierdził, że właśnie odkrył Oldfielda jako gitarzystę, bo dotychczas myślał, że gra on tylko na klawiszach? Gdzie ci ludzie mają uszy (i oczy)?

Tomek Fortuna


Slucham se "Frutti" w PR3 i nagle słyszę na początku w zapowiedziach "dzisiaj będzie też Mike Oldfield bo jego urodziny"... myślę se, że Niedźwiedź się nawalił chyba, no i czekam kiedy coś będzie.
Po godzinie audycji jednak wszystko się wyjaśniło. "Dziś 23 maja, a własnie tego dnia w 1973 roku ukazały się TB - Dzwony Rurowe. Dzisiaj niestety tylko fragment".

Katz

OFF-TOPIC

[MUZYKA]           Coś ty tam świntuchu wsadził?

Tytus [do Trzypiona]


Adapter to to guwno, które zmienia wibracje igły w impulsy elektryczne.

Flegmus


Odzywać się. Kurde.

Drogi


Coś mi się wydaje, że niedługo przestaną do mnie mówić 'Dziadku OZie'...

Trzypion [prorok czy jak?;)]


Jako że serwer odrzucił wszystkie moje usilne prośby o wypisanie z grupy nie pozostaje mi nic innego jak się do niej przyłączyć.

Maciej Wachowiec


A co z Władkiem Komendarkiem?
A co z Igorem?
A co z ciocią w Suwałkach?

Katz


"Wycieczki nie będę opisywać bo szkoda gadać..."

No tak, w sumie masz rację. No bo ile można znaleźć synonimów słowa "chlanie"?

Katz [do Flegmusa]


Pić, sączyć, golić, tankować, żłopać, topić robala, płukać gardło, chlusnąć, doprawić sobie, bąbnąć, ciąć, gągnąć, chmolić, smoktać. Itp.

Bazylia


I w ogóle zróbmy jakieś spotaknie do q(cenzura - regulamin listy, punkt któryś tam) nędzy!

Drogi

NASTĘPNE


przygotowal: Łukasz Jedynasty, 20.10.2008
-*Wieści*- -*Fanclub*- -*Artysta*- -*Dzieła*- -*Mapa serwisu*- -*Kontakt*-