Muzyka - Czerwiec 2000 
Najlepsze teksty z czerwca 2000

Strony podobne:
The Best of 4W -->

Strony wyżej:
Lista dyskusyjna -->
Działalność -->
Fanklub -->
Strona główna

MUZYKA
Czerwiec 2000

Polecałbym Kayanis Live Special Kacper Edition. To takie elektroniczne pierdu-pierdu, ale są fajne laski na scenie, umięśniony gitarzysta, a Kayanis jeździ na rowerze Błażeja.

Katz


Katz, chcesz prostej konfrontacji czołowej PCK -1 pomiędzy Twoim tubularem a moim krążownikiem??? Ja Ci dam pierdu-pierdu!!!

Kayanis


Pomyliło mi się, sorry, umięśniony był Kayanis, a jeździł nie rowerem tylko krążownikiem. Aha, ja nie daję datków na PCK...

Katz


O ja pitole, bo jak pamietam mój winyl [Incantations] był na dwóch krążkach, a ponieważ jestem starszej daty i się nie orientuje w tych nowych technologiach to nie byłem pewien.

Koper


Rury były dla picu!

Sheben


Mike Oldfield ani wiara z obozu Yes żadnych nowych płyt w tym tygodniu nie wydali.

Tygrysek


A coś słyszałem o projekcie The Millenium Bell II - bo pierwsza wersja się tak dobrze sprzedawała, ale przede wszystkim Mike stworzył to dzieło dla polskich fanów. Kiedyś bowiem przez przypadek natrafił na listę przebojów jak i Pacha Mama była na miescu 1. Sukces podniósł go na duchu i tak już niebawem będzie premiera TBM2.

Sheben plotkarz


Zatrzymajcie Virgin! Ja wysiadam!

Tytus


Ja już mam wszystkie remastery Backstreet Boys i Enrique i dlatego teraz kupuję tylko Mike'a i PF...

Katz


"A innych na polskim rynku - nie widzę."

Masz szczęście, że KayaniSS cię nie słyszał. On ma podobno mocny prawy sierpowy.

Katz


Ktoś mi gadał, że to coś [Oceanic Vangelisa] jak TSODE, tylko bardziej stonowane...

Co Ty? To szajs. Nudnawe rymci pymci. Może i łóżkowe. Ja tam wolę do tego Voices. Trzyma klimat i przyspiesza i zwalnia tam gdzie trzeba...

Kamillo


Dziadek OZ mówił, że dla niego najlepszy jest Amarok, bo też przyspiesza i zwalnia tam gdzie trzeba, ale biorąc pod uwagę podeszły wiek i wynikające z tego niedomagania Dziadka, to chyba zrozumiałe...

Katz


Do tej pory mam sentyment do Boney M., Abby i innych takich rockowych zespołów...

Katz


Moja żona powoli zaczyna się przyzwyczajać do Oldfielda - zgodziła się, żebym puścił do snu pierwszą płytę z koncertem z Katowic, a wcześniej jeszcze połamała taką pałeczkę z watkami na końcu, co się nią w uchu na przyklad grzebie na trzy nierówne połowy, złożyla je w charakterystyczny sposób i mówi: "Patrz! Dzwony rurowe!".

Tytus

NASTĘPNE


przygotowal: Łukasz Jedynasty, 20.10.2008
-*Wieści*- -*Fanclub*- -*Artysta*- -*Dzieła*- -*Mapa serwisu*- -*Kontakt*-